Panteri ovládli základnú časť AHLNM

Amatérska hokejová liga mala v sobotu 27.1.2018 na programe zápasy posledného 14.kola zákalednej časti. Mužstvo Pink Panther v ňom narazilo na minuloročného finalistu Wild Flock, s ktorým odohralo reprízu minuloročného finále.

Už istý víťaz základnej časti v zápase nezaváhal a „divé kravy“ porazil 4:1. Aj napriek pomerne jednoznačnému výsledku sa odohral pomerne rýchly a vyrovnaný zápas, v ktorom podal výborný výkon v bránke Panterov Adrián Nesteš.

V prvej tretine otváral skóre zápasu Michal Stanko. Po prvej prestávke Panteri vybehli na súpera a ďalšími 3 gólmi kontrolovali zápas, keď sa do listiny strelcov zapísali Macho, Stanko a po krásnej Machovej nahrávke aj Hrutka.

Ružoví Panteri tak ovládli základnú časť AHLNM v sezóne 2017/2018, keď si v 14 zápasoch pripísali 39 bodov za 13 výhier. Jediným tímom, ktorý získal ich skalp bolo v 6.kole mužstvo Warriors, ktoré nakoniec skončilo na druhom mieste so stratou 8 bodov.

Najproduktívnejším hráčom aj najlepším strelcom Ružových Panterov v základnej časti sa stal Michal Stanko, ktorý v 12 zápasoch zaznamenal 37 bodov za 24 gólov a 13 asistencii.
Celkovo v zákadnej časti nastúpilo 16 hráčov a v bránke excelovali Martin Buchel a Adrián Nesteš.

Už o 2 týždne začne v Novom Meste play-off, kde Panterov vyzve vo štvrtfinále 8.tím tabuľky Lev Strání. Panteri však majú jasný cieľ, ktorým je obhajoba titulu.