Pink Panther 6 2 4 5
1st 2nd 3rd T
ZŠ Nové Mesto nad Váhom

Zápis stretnutia

Zápas sa začal z ostra a prvá tretina sa hrala v rýchlom a svižnom tempe. Skóre otvoril Denis Hrutka, ktorý tak vsietil prvý gól Panterov v tejto sezóne. Prvá tretina nakoneic skoničila 6:1 a minuloroční víťazi tak suverénne kráčali za prvým víťazstvomv novej sezóne, keď sa okrem Hrutku presadili Orviský 2x, Vatrt, Valo 2x.

V druhej tretine sa tempo o čosi spomalilo, ale Panteri s prehľadom kontrolovali zápas. V druhej tretine, ktorú vyhrali 2:1 strelil svoj tretí gól v zápase Matej Orviský a pripísal si tak prvý hetrik v tejto sezóne. Okrem neho rozvlnil sieť aj Jozef Macho.

Tretiu tretinu opäť úradovali Panteri, keď sa do čierneho trafili aj neúnavní strelci Heriban a Stanko. Ďalšími dvomi gólmi zavŕšil hetrik aj kapitán Richard Vatrt, ktorý tak stanovil konečné skóre zápasu na 12:2.

Na budúcu sobotu čaká Ružových Panterov repríza finále, keď si zmerajú sili s tímom Wild Flock. V bránke predviedol skvelý výkon Martin Buchel.

HTCA 2:12 Pink Panther (1:6, 1:2, 0:4)
Vatrt 3+0, Heriban 1+2, Valo 2+2, Orviský 3+0, Radošinský 0+1, Vavrinec 0+1, Hrutka 1+1, Stanko 1+1, Macho 1+1

Zápas bol nakoniec kontumovaný a upravený výsledkom 5:0, nakoľko za tím HTCA nastúili hráči, ktorí neboli na súpiske, za čo im boli odrátané 3 body v celkovej tabuľke.